הזרקות בפנים

זריקות בפנים

הזרקות בפנים הפכו יותר ויותר פופולריות עם השנים, הודות ליכולתן לשפר ולהצעיר את המראה ללא צורך בשום ניתוח פלסטי או הליך כירורגי קשה. בין אם אתם מתעניינים לגבי מילוי קמטים או מילוי לשפתיים, ישנם סוגים שונים של חומרים שניתן להשתמש בהם כדי להשיג תוצאות – קראו כאן.

באופן כללי, קיימים כמה סוגים שונים של חומרי מילוי עבור הזרקות בפנים. למשל, חומרי מילוי מסוג חומצה היאלורונית הם כנראה החומרים הנפוצים ביותר. כמו כן, גם בוטוקס נחשב נפוץ, אבל חומצה היאלורונית מנצחת ב"קרב" הפופולאריות הזה, מכיוון שהיא טבעית וזמנית, מה שהופך את החומצה ה-היאלורונית לבחירה בטוחה עבור הזרקות לפנים.

מהי הזרקת חומצה היאלורונית, וכיצד פועלת?

חומצה היאלורונית היא חומר אשר מצוי באופן טבעי בגוף ותפקידו הוא לסייע בשמירה על הלחות של עור הגוף. חומרי מילוי המבוססים עליה פועלים על ידי משיכת לחות אל מקום ההזרקה, מה שמשמן את האזור וממלא קמטים עדינים וקמטים הנקראים בדרך כלל "קמטי הבעה". כמו כן, חומרי מילוי אשר מבוססים על החומצה הזו יכולים לשמש גם כדי להוסיף נפח לאזורים כגון הלחיים והסנטר, מה שיוצר מראה צעיר יותר.

הזרקות בפנים – סיבוכים פוטנציאליים שחשוב להכיר

אם מטופלים מרגישים אי נוחות או בכאבים לאחר הזרקות בפנים, אלו בד"כ יהיו תחושות זמניות ויחלפו תוך מספר ימים. עם זאת, סיבוכים חמורים יותר יכולים להתרחש גם כן לאחר הזרקת חומצה היאלורונית, בוטוקס ועוד. למשל, אחד מהסיכונים הפוטנציאליים הוא תגובה אלרגית לחומצה היאלורונית וחומרי מילוי אחרים.

תגובה זו יכולה לגרום לנפיחות, גירוד ואפילו קשיי נשימה. אם אתם חווים אחד מהתסמינים הללו לאחר הזרקה, פנו מיד לטיפול רפואי. כמו כן, סיבוך פוטנציאלי נוסף הוא תזוזה של חומר המילוי לאזורים אחרים בפנים. למרות שזה נדיר, זה יכול לגרום למראה לא אחיד או לגושים מתחת לעור. אגב, עיסוי לאחר הזרקות בפנים יכול לפתור לעיתים את הבעיה הזאת של גושי חומרי מילוי מתחת לעור.

טיפולים נוספים עבור הזרקות בפנים

סוגים נוספים של חומרי מילוי עבור הזרקות בפנים הם, חומרי מילוי מבוססים קולגן ובוטוקס. בעוד כי קולגן הוא חלבון המצוי בגוף המעניק לעור את המבנה והגמישות שלו, בוטוקס הינו חומר סינטטי שהופך עם השנים לפופולארי פחות מאשר חומצה היאלורונית והזרקות קולגן.בסופו של דבר, ככל שאנו מתבגרים, ככה הגמישות והאלסטיות של עור הגוף נחלשות, וזו הסיבה העיקרית לכך שאנשים פונים לטיפולי הזרקות בפנים. צריכים מאיתנו מידע נוסף? ==> צרו קשר וקבלו סיוע מקיף בתהליך הזרקות לפנים.