הזרקות בשפתיים

זריקות בשפתיים

הזרקות בשפתיים הפכו לא רק פופולריות יותר ויותר בשנים האחרונות, אלא הן בימינו מהוות תחליף להליכים כירורגיים. המשמעות בדבר היא שכיום אתם יכולים לעבור הזרקות בשפתיים מבלי צורך בניתוח פלסטי, מה שאומר פחות סיכונים פוטנציאליים – קראו כאן.

כאשר יותר ויותר אנשים פונים להליכים קוסמטיים כגון הזרקות בשפתיים, נעשה חשוב יותר להבין כיצד הליכים אלו פועלים, ולמה עליכם לצפות מהם. כבר שנים לא מעטות שהחל מסלבריטאים ישראלים, דרך סלב'ס הוליוודיים ועד אנשים פרטיים, נעזרים בטיפולים אסתטיים כדי לשפר את המראה החיצוני והביטחון שלהם. עם זאת, בשנים האחרונות החלו להופיע שחקני מפתח חדשים בתחום של אסתטיקה רפואית, אותם טיפולים הנקראות הזרקות בשפתיים.

מהן, ולמי מיועדות הזרקות בשפתיים?

הזרקות שפתיים הפכו לפתרון נפוץ עבור אנשים שמחפשים להשיג שפתיים מלאות ומעוצבות יותר, אבל לא מעוניינים בהליך ניתוחי כירורגי.הזרקת שפתיים, המכונה גם מילוי שפתיים או מילוי עורי, הן פרוצדורות קוסמטיות הכוללות הזרקת חומרים לשפתיים כדי לשפר את המראה שלהן, אך גם באזורים אחרים בפנים ובגוף.

חומרים אלו יכולים להיות טבעיים או סינתטיים וכוללים חומצה היאלורונית, קולגן, בוטוקס ועוד, כאשר ההזרקה הנפוצה ביותר להזרקת שפתיים היא חומצה היאלורונית. חומצה היאלורונית היא חומר טבעי המצוי בגוף, אך חומר זה דועך ונעשה דליל במרוצת השנים ועם ההתבגרות שלנו. לכן, הזרקות בשפתיים מסוג חומצה היאלורונית פועלות על ידי הוספת נפח לשפתיים, שיפור צורתן וגודלן ע"י חידוש החומר בגוף.

היכן מבצעים הזרקות בשפתיים, וכיצד?

הליכי הזרקת שפתיים יכולים להיעשות אצל רופא או במרכז אסתטיקה רפואית, כאשר התהליך אורך בדרך כלל פחות משעה וכולל את השלבים הבאים: בשלב הראשון, מנקים את האזור להזרקה וניתן גם להרדים את האזור בעזרת הרדמה מקומית או אלחוש. לאחר ההזרקה של החומצה, הרופא עשוי לעסות את השפתיים כדי לפזר את חומר המילוי באופן שווה ובהתאם לתוצאות הרצויות. חשוב לציין, ייתכן שיהיה צורך במספר זריקות כדי להשיג תוצאות מסוימות, בעוד כי רוב האנשים חווים אי נוחות מינימלית במהלך ההליך.

למה לצפות לאחר הזרקות בשפתיים?

בסיום ההליך של הזרקות שפתיים, כדאי לדעת שעשויה להופיע נפיחות מסוימת, ויכולים לחלוף מספר ימים עד שתוכלו להבחין בהשפעות המלאות של ההליך. הנפיחות, אם היא מופיעה, בדרך כלל תחלוף לאחר מספר ימים בודדים. אם אתם עדים לכך שהנפיחות לא יורדת ואולי אפילו חלילה מחמירה, חשוב לפנות לקבלת ייעוץ רפואי בהקדם. אחרת, אתם מסתכנים לא רק בתוצאות ההליך, אלא בבריאות שלכם. מעוניינים במידע נוסף? ==> צרו עמנו קשר כדי לקבל סיוע מקיף בהליכי הזרקות לשפתיים.