הזרקת סקולפטרה

הזרקת סקולפטרה (חומצה פולי-L-לקטית)

הזרקת סקולפטרה, הידועה גם בשם הזרקת חומצה פולי-L-לקטית, היא טיפול קוסמטי פופולרי לחידוש הפנים שהולך וצובר תאוצה בעולם האסתטיקה הרפואית בשנים האחרונות. הליך זה כרוך בשימוש בחומרי מילוי הניתנים להזרקה כדי להחזיר את הנפח והמבנה לפנים, מה שיוצר אצל מטופלים מראה צעיר, חלק ורענן – קראו כאן.

ברמה הפיזית – מה זה סקולפטרה?

סקולפטרה הוא חומר סינתטי אשר נמצא בשימוש בכמה סוגים שונים של תחומי רפואה כבר במשך עשרות שנים. חומר זה עשוי מחומצה פולי-L-לקטית, שהיא סוג של מולקולה אשר מיוצרת באופן טבעי בגוף וממלאת תפקיד חשוב בייצור הקולגן. עם זאת, חומר זה, בדומה לחומצה היאלורונית, דועך ונעשה דליל ככל שאנחנו מזדקנים. וכאן נכנסים לתמונה טיפולים אשר מבוססים על הזרקת הסקולפטרה באופן מלאכותי.

איך הזרקת סקולפטרה עובדת?

בעת הזרקת סקולפטרה, החומר ממריץ את ייצור הקולגן בגוף שלנו, שזהו למעשה חלבון המעניק לעור את הגמישות, האלסטיות, הברק והמוצקות שלו. ככל שאנו מתבגרים, ייצור הקולגן הטבעי שלנו פוחת, מה שמוביל לאובדן נפח הפנים וכן קמטים. על ידי גירוי ייצור הקולגן, הזרקת סקולפטרה מסייעת להחזיר את הנפח שאבד ולהחליק קמטים. לכן, היתרונות של הזרקת סקולפטרה טמונים בכך שהוא מהווה חלק מתהליכי אנטי אייג'ינג, החלקת קמטי הבעה וכו'.

מהם היתרונות של הזרקת סקולפטרה?

הזרקת סקולפטרה מציעה יתרונות בעיקר למי שרוצים מראה צעיר יותר. הנה כמה מהיתרונות של הזרקת סקולפטרה:

  1. תוצאות במראה טבעי:

    הזרקת סקולפטרה אינה פועלת כמו חומרי מילוי המספקים תוצאות מיידיות וזמניות. במקום זאת, ההשפעות של הזרקת סקולפטרה משתפרות בהדרגה עם הזמן, ומעניקות מראה טבעי יותר.

  2. תוצאות ארוכות טווח:

    בניגוד לחומרי מילוי אחרים הניתנים להזרקה, שצריך לבצע מחדש מדי כמה חודשים, התוצאות של הזרקת סקולפטרה יכולות להחזיק מעמד עד שנתיים.

  3. רבגוניות טיפולית:

    הזרקת סקולפטרה לא מוגבלת רק לטיפול בקמטים. היא יכולה לשמש גם כדי להחזיר נפח באזורים כמו הלחיים, הרקות, הסנטר ועוד.

למה לצפות במהלך טיפול סקולטרה?

לפני שתעברו טיפול הזרקת סקולפטרה, הרופא שלכם יערוך ייעוץ יסודי כדי לקבוע אם אתם מתאימים לסוג הטיפול הזה. אם יימצא שאתם מתאימים להליך, במהלך הטיפול תוזרק Sculptra לאזורים ממוקדים באמצעות מחט עדינה. מספר הזריקות הדרושות יהיה תלוי במטרות שלכם ובתוצאות הרצויות. בסיום ההליך, הרופא עשוי לעסות את האזור המטופל כדי להבטיח שהחומר מפוזר באופן שווה וכן שלא ייווצרו גושים תת עוריים. צריכים סיוע נוסף במציאת הטיפול הנכון או המרכז הנכון לאסתטיקה רפואית? ==> צרו עמנו קשר וקבלו מידע וסיוע מקיפים!